Головна Новини Олевська міська рада У Житомирі СБУ затримала на хабарі голову обласного центру медико-соціальної експертизи

Співробітники Служби безпеки України спільно з міліцією та прокуратурою затримали у Житомирі на хабарі голову однієї з комісій обласного центру медико-соціальної експертизи.

Посадовець організував механізм систематичного вимагання хабарів від інвалідів за видачу висновку медико-соціальної експертизи про продовження, зміну або присвоєння пожиттєвої групи інвалідності.

Зокрема, за документ з довічним підтвердженням інвалідності зловмисник вимагав 15 тисяч гривень від інваліда першої групи з дитинства, у якого ампутована нога.

Правоохоронці затримали лікаря у власному кабінеті під час отримання більшої частини хабара.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Голову комісії затримано відповідно до ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України та найближчим часом буде повідомлено про підозру у скоєнні злочину.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення інших фактів отримання хабарів посадовцем обласного центру медико-соціальної експертизи.

Прес-група УСБ України

в Житомирській області