Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Виконком міської ради
Виконком міської ради
Автор: Content manager   

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулось 23 жовтня було розглянуто 11 питань порядку денного.

1.     Про створення вуличного комітету «Першотравневий»

На загальних зборах жителі вулиці  Першотравневої, провулків Першотравневого та Володимирського прийняли рішення провихід із комітету Східний (куди входить близько 30 вулиць) тастворення вуличного комітету «Першотравневий». Головою вуличного комітету «Першотравневий» визначили Кручка М.М., заступником голови – Вальчука П.П., секретарем – Лотугу Л.А. Це дозволить брати участь та реалізовувати міні-проекти на своїй вулиці, в тому числі з освітлення, ремонту дороги.

 

2.     Про взяття на квартирний облік громадян, що потребують поліпшення житлових умов

На квартирний облік до позачергової черги взято сім'ю учасника АТО, який загинув під час проходження військової служби та двох дітей-сиріт позбавлених батьківського піклування. В списки на отримання житла до першочергової черги внесено учасника антитерористичної операції на сході України та сім'ю, в якій виховується дитина з тяжким хронічним захворюванням.

 

3.     Про виділення квартири сім'ї  загиблого військовослужбовця  в зоні проведення антитерористичної операції на сході  України  Гайчені Миколі Борисовичу

Розглянувши подання міського голови Повара А.В. щодо виділення житлової квартири сім'ї загиблого в зоні антитерористичної операції на сході України  Гайчені Миколи Борисовича, уродженця м. Олевська, члени виконкому прийняли рішення про виділення двокімнатної квартири по вул.Івана Франка, 1 (центр міста) дружині та сину.

4. Про взяття громадян на соціальний квартирний облік

На соціальний квартирний облік взято двох дітей-сиріт 1999 р.н.

5.Про надання матеріальної допомоги громадянам міста

Розглянувши заяви дев’яти жителів міста та надані документи, з міського бюджету було виділено 5 тис грн. матеріальної допомоги.

6. Про надання дозволу на збір вихідних даних

Члени виконкому надати дозвіл на збір вихідних даних дляпідключення до централізованого водопостачання та водовідведенняпо вул.Інтернаціональній, 40 років Перемоги, Свято-Миколаївській та Промисловій.

 

7. Про затвердження висновку органу опіки та піклування

Затвердили висновок органу опіки та піклування про можливість позбавлення батьківських прав щодо двох малолітніх дітей.

 

8. Про розгляд заяви

Розглянувши заяву жительки міста, в якій вона звертає увагу на факти асоціального способу життя гр.Л., акт обстеження матеріально-побутових умов, з метою соціального інспектування було прийнято рішення поставити на облік сім'ю як таку, що опинилися в складних життєвих обставинах.

 

9. Про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд

Надано дозвіл на розміщення тимчасових споруд ФОП Стрюковатому С.Д.на розміщення тимчасовоїспоруди по вулиці Кооперативній, 1; ФОП Колядичу О.В. на розміщення тимчасової споруди по вул. Кооперативній, 1; ФОП Рубанській О.А. на розміщення тимчасової споруди по вул. Кооперативній, 1; ФОП Сарницькій Л.В. на розміщення тимчасових споруд по вул. Привокзальній, 10 та ФОП Земляній Ю. В. на розміщення тимчасових споруд по вул. Привокзальній, 10. Термін розміщення  тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності становить 5 (п’ять) років з дня введення в експлуатацію.