Головна Новини Олевська міська рада Подяка
Подяка

Керівництво Олевського райвідділу міліції висловлює подяку військовослужбовцям за співпрацю з органами внутрішніх справ

Згідно розпорядження Міністра внутрішніх справ України та розпорядження Головного Управління Національної гвардії України в період  з 22 по 28 жовтня військовослужбовцями ВЧ 3047 «Національної Гвардії України»  спільно з працівниками Олевського РВ було забезпечено охорону громадського порядку під час місцевих виборів, а також профілактичні відпрацювання на території Олевського району  щодо запобігання незаконного видобутку бурштину.

Під час спільних профілактичних рейдів  було виявлено, припинено та задокументовано близько 10 фактів роботи підпільних копалень. У порушників вилучено 6 одиниць транспорту,знаряддя праці та 6 кг бурштину.

Також  були задокументовані  факти незаконної скупки-прийому бурштину та виявлено ряд інших правопорушень.

-         Висловлюємо щиру вдячність військовим «Національної Гвардії України» за співпрацю з органами внутрішніх справ та виявленню злочинів по незаконному видобутку  бурштину, а також вагомий внесок щодо зміцнення правопорядку на території Олевського району, – повідомляє начальник Олевського РВ  Іван Петрович Брензович.