Головна Новини Олевська міська рада Облаштовано дорожню розмітку та встановлено дорожні знаки на вул.Володимирській
Облаштовано дорожню розмітку та встановлено дорожні знаки на вул.Володимирській

Реагуючи на звернення мешканців багатоповерхових житлових будинків №4 і №6 по вул. Володимирській, виконком міської ради прийняв рішення про облаштування перехрестя пішохідними переходами для безпечного пересування перехожих, в тому числі дітей, адже поблизу розташований Центр дитячо-юнацької творчості. Згідно схеми розташування пішохідних переходів, їх облаштовано чотири. Також вставлено два дорожніх знаки «Пішохідний перехід» та «Рух вантажних автомобілів заборонено» (забороняється рух вантажних автомобілів і транспортних засобів з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т), який встановили на початку нещодавно капітально відремонтованої вулиці Коростенської, де покладено бруківку. Цей «обмежувальний знак» повинен вберегти дорожнє покриття від недобросовісний водіїв.