Головна Новини Олевська міська рада Стратегічний план сталого розвитку міста Олевськ
Стратегічний план сталого розвитку міста Олевськ

Проект «Сталий міський розвиток»

Стратегічний план сталого розвитку міста Олевськ

Шановні олевчани!

Документ-віха, проект якого ми пропонуємо вам, це черговий етап роботи учасників робочої групи з стратегічного планування розвитку міста.
У сучасному розумінні муніципального менеджменту Стратегічний план – це узагальнена довгострокова програма досягнення громадою міста поставленої мети. За цим формулюванням криється розуміння громадою ролі та призначення нашого міста, а також бачення його кращого майбутнього, яке вибудується спільними зусиллями як самих мешканців, так і представниками бізнесу та органів влади.
Важливим елементом, необхідним для реалізації Стратегічного плану, є сталий розвиток населеного пункту, основою та джерелом ресурсів якого є місцевий економічний розвиток. Простіше кажучи, це те – що, як і за рахунок чого ми будемо будувати, удосконалювати, переоснащувати, розвивати для того, щоб тут краще жилося нам та нашим дітям.
Етап громадського обговорення, на якому нині перебуває документ – дуже важливий у його становленні. Адже саме зараз кожен з вас, шановні жителі Олевська, може висловити свою особисту думку, яка буде врахована при визначенні стратегічної політики міста.
Тож сподіваюся на вашу активність і небайдужість.

Міський голова Анатолій Повар.

Проект можна зкачати тут: Стратегічний план розвитку міста Олевськ