Червень

Головна Центр розвитку дитини №2 "СОНЕЧКО" Хай в серці кожної дитини живе любов до України
Хай в серці кожної дитини живе любов до України
19.10.2015 08:47

Патріотичне свято під такою назвою пройшло в міському дитячому садочку №19 «Сонечко». Учасниками свята були діти старших груп, а глядачами – їх батьки та вихователі. В це свято наші п’ятирічки вклали почуття любові до рідної Батьківщини і їхні вірші звучали щиро та сердечно. З уст дітей лунали слова-освідчення, слова-захоплення, слова-переконання, а це не може не розчулити. З дитячою безпосередністю і чесністю прозвучали рядки всіх віршів та пісень, в яких вони згадували рідну землю, Україну та мир.

Свою любов діти висловлювали не лише віршованими рядками, але й через пісні, а ще ж були таночки. Окрасою свята став танець вихователів з полотнами прапора під музику «Чарівна квітка». Завершили свято танцювально-хореографічною композицією «Перлина Україна на весь світ одна єдина». З такими талановитими дітьми, патріотами в України є майбутнє.

Хотілося показати вечір 16 жовтня у якнайращому вигляді, щоб люблячі батьки, бабусі та дідусі могли побачити фотографії своєї малечі. Не всі зареєстровані в соцмережах, де більшість батьків викладають фото. Може батьки не були на святі чи не мали фотоапарату з собою, ому всі фото та відео можна побачити на сайті Олевської міської ради та поділитися зі своїм близьким. Хай всі полюбуються Вашим талановитим Сонечком!