Головна Новини Олевська міська рада В Олевську пройшло свято захисників України
В Олевську пройшло свято захисників України

Саме під таким гаслом – «Сила нескорених» - завтра наша країна уперше відзначатиме День захисника України. Це свято започатковане у нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Привітали зі святом захисників Олевщини в Олевському будинку культури народний депутат Володимир Арешонков, міський голова Анатолій Повар, голова РДА Василь Невмержицький та новопризначений начальник Олевського відділу міліції Іван Брензович. Концерт супроводжувався патріотичними піснями, хвилиною мовчання та молитвою. Присутні учасники АТО отримали від дітей подарунки у вигляді листівки та браслету. До числа загиблих Олександра Ковальчука з Лопатич, Сергія Ярошенка з Радовля, Сергія Шепетька з Сущан, на жаль, приєднався олевчанин Микола Гайченя. В останнього залишилась дружина та дитина. Міський голова Повар А.В. оголосив, що міська рада спробує надати однокімнатну квартиру цій сім'ї.