Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Подяка за подорож до Польщі
Подяка за подорож до Польщі
Автор: Content manager   

Коли голова міської ради Анатолій Васильович Повар запропонував нашому керівнику ( ред. хореографічного колективу «Сузір’я» ЦХЕТУМу) Ларисі Адамівні Хоменко в складі делегації поїхати до Польщі та взяти участь у фестивалі «Oktoberfest», ми спочатку не повірили, що це можливо. Та, отримавши закордонні паспорти і візи, зрозуміли, що в Олевську є люди, які вміють тримати своє слово. Анатолій Васильович повідомив наших батьків, що поїздка організована виключно за рахунок міської ради, а це, на сьогоднішній день, досить важливо для сімейних бюджетів.

Ми вже були щасливі, що їдемо до Польщі, не знаючи, скільки позитивних емоцій і вражень ще чекає нас попереду. Місто, до якого ми вирушили, побратим Олевська – Тошек. По дорозі відвідали чудовий історичний і культурний центр Польщі – місто Краків. В Тошеку нас гостинно зустріли. І, взагалі, протягом нашого перебування в Польщі ми відчували тепло і дружнє ставлення поляків до нас і до України в цілому.

За дні нашого перебування в Польщі ми брали участь в концертах в рамках фестивалю «Oktoberfest», виступали на стадіоні, підтримуючи нашу футбольну команду, яка зайняла почесне третє місце в змаганнях з польськими однолітками. Глядачам сподобались наші виступи, про що свідчили бурхливі оплески та вигуки привітання на честь України. Після одного з виступів нам випала можливість, навіть, провести майстер-клас з танців.

Крім виступів та концертів для нашої делегації було організовано цікаве дозвілля. Це і відвідування школи, і відпочинок біля вечірнього вогнища разом з польською молоддю, екскурсія до вугільної шахти в Гливиці на глибину 320 м. Вразило і запам’яталось надовго богослужіння в костьолі.

Від імені всього нашого хореографічного колективу та батьків хочемо висловити щиру подяку Анатолію Васильовичу Повару за піклування про розвиток та підтримку дитячої і юнацької творчості. Тільки завдяки йому ми побували за кордоном, показали наше українське мистецтво, отримали позитивний заряд, розширили коло друзів. Ця поїздка надихнула нас на нові творчі плани.

                                                      Вихованці хореографічного колективу «Сузір’я»