Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2022
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Про встановлення плати за видачу довідок населенню
Про встановлення плати за видачу довідок населенню
Автор: Administrator   

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" друкуємо проект рішення виконкому міської ради

Проект

Про встановлення плати за видачу довідок населенню

 

В зв'язку з тим, що в м. Олевськ відсутні житлово-експлуатаційні підприємства, які здійснюють реєстрацію та облік громадян та надають їм адміністративні послуги, вказані обов'язки покладені на міську раду. При цьому в міському бюджеті відсутнє фінансування надання вказаних послуг, а на друк бланків витрачаються значні кошти. Керуючись ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради
ВИРІШИВ:
1. Встановити плату за видачу довідок, виписок з будинкової книги, документів на забезпечення твердим паливом та скрапленим газом, а також інших довідок, що видаються Олевською міською радою в такому розмірі:
- 2 гривні за виготовлення довідки про місце проживання, про період проживання, про склад сім'ї, виписку з будинкової книги, про проживання на забрудненій території для жителів Олевська;
- 5 гривень за довідки вказані довідки для жителів інших міст;
- 2 гривні за видачу довідок про наявність земельної ділянки та інших довідок, пов'язаних із землекористуванням;
- 5 гривень за довідку про підсобне господарство та про спадщину.
2. Безкоштовно здійснюється видача довідок для поховання померлого, при видачі всіх видів довідок на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
3. Відповідальним особам кошти, отримані за послуги при видачі довідок та інших документів, здавати в касу міської ради не рідше одного разу в місяць з випискою приходного ордеру.
4. Кошти, отримані за видачу довідок та інших документів направляти на придбання друкованої продукції, книг обліку, паперу, канцтоварів та інших необхідних товарів для підготовки і видачі цих документів.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на завідувачку відділом фінансово-господарської діяльності міської ради Дорош В. В.


Міський голова А. В. Повар