Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Про встановлення плати за видачу довідок населенню
Про встановлення плати за видачу довідок населенню
Автор: Administrator   

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" друкуємо проект рішення виконкому міської ради

Проект

Про встановлення плати за видачу довідок населенню

 

В зв'язку з тим, що в м. Олевськ відсутні житлово-експлуатаційні підприємства, які здійснюють реєстрацію та облік громадян та надають їм адміністративні послуги, вказані обов'язки покладені на міську раду. При цьому в міському бюджеті відсутнє фінансування надання вказаних послуг, а на друк бланків витрачаються значні кошти. Керуючись ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради
ВИРІШИВ:
1. Встановити плату за видачу довідок, виписок з будинкової книги, документів на забезпечення твердим паливом та скрапленим газом, а також інших довідок, що видаються Олевською міською радою в такому розмірі:
- 2 гривні за виготовлення довідки про місце проживання, про період проживання, про склад сім'ї, виписку з будинкової книги, про проживання на забрудненій території для жителів Олевська;
- 5 гривень за довідки вказані довідки для жителів інших міст;
- 2 гривні за видачу довідок про наявність земельної ділянки та інших довідок, пов'язаних із землекористуванням;
- 5 гривень за довідку про підсобне господарство та про спадщину.
2. Безкоштовно здійснюється видача довідок для поховання померлого, при видачі всіх видів довідок на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
3. Відповідальним особам кошти, отримані за послуги при видачі довідок та інших документів, здавати в касу міської ради не рідше одного разу в місяць з випискою приходного ордеру.
4. Кошти, отримані за видачу довідок та інших документів направляти на придбання друкованої продукції, книг обліку, паперу, канцтоварів та інших необхідних товарів для підготовки і видачі цих документів.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на завідувачку відділом фінансово-господарської діяльності міської ради Дорош В. В.


Міський голова А. В. Повар