Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Привітання до Дня усиновлення
Привітання до Дня усиновлення

У День усиновлення, який в Україні відзначається 30 вересня, заступник Олевського міського голови Сергій Мельник та завідуюча відділом фінансово-господарської діяльності Олевської міської ради Віра Дорош зустрілись із прийомними батьками Олевського району.

На території міста Олевська створені та функціонують три прийомні родини, а саме: сім’я Торгонських Олексія Івановича та Альони Вікторівни, які виховують прийомних дітей Марію, Олександра та Аліну; сім’я Вакулічів Ігора Андрійовича та Алли Миколаївни, які виховують прийомну дочку Валентину та сім’я Покальчук Світлани Павлівни, у якій отримала сімейний затишок та батьківську турботу прийомна дочка Вікторія. З нагоди свята від імені Олевської міської ради, депутатського корпусу і виконавчого комітету вказаним родинам було вручено подяки та грошові винагороди у сумі 1000 грн.

Захід було проведено у селі Лопатичі. Учні Лопатицької загальноосвітньої школи та вихованці Лопатицького дитячого садочка підготували для гостей цікаву концертну програму та фото-презентацію.

На фото: Торгонські Олексій Іванович та Альона Вікторівна