Серпень

Головна Новини Олевська міська рада На Житомирщині на хабарі затримано керівників РДА та райради
На Житомирщині на хабарі затримано керівників РДА та райради

У Малинському районі Житомирської області співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою і міліцією затримали на хабарі керівника районної державної адміністрації та голову райради.

Чиновники вимагали гроші від підприємців за сприяння у отриманні в оренду земельних ділянок для ведення фермерського господарства.

Обох посадовців затримано на «гарячому» одразу після отримання від місцевого фермера  40 тисяч гривень. Під час затримання вони намагалися чинити опір правоохоронцям та втекти з місця події.

Правопорушники перебувають під вартою, відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії із встановлення інших можливих фактів одержання зловмисниками хабарів.

Прес-група УСБ України

в Житомирській області