Липень

Головна Новини Інформаційний бюлетень На засіданнях виконкому
На засіданнях виконкому
Автор: Administrator

На розгляд виконкому міської ради 9 лютого виносилося 23 питання, 27 лютого - 21.
Про стан погашення заборгованості до міського бюджету доповідала зав. відділом фінансово- господарської діяльності міськради Віра Дорош.

Згідно облікових даних Лугинської МДПІ, станом / на 01.01.2012 р. боржниками по платі за землю перед містом є ВАТ ОЗТН (183 тис. 162 грн.), ВАТ ОЗЕФ (44 тис. 117 грн.), ДП "Олевська ПМК-156" (22 тис. 822 грн.) та ДП "Олевськторф" (430 грн.) - усього 250 тис. 531 грн. Крім цього, у вказаних підприємств ще рахується борг по сплаті з прибуткового податку, який складає понад 750 тис. грн. (дані показники відсутні в облікових даних МДПІ до проведення офіційної перевірки). Загальна сума несплати становить 1 млн грн. - цієї суми було б цілком достатньо, щоб погасити заборгованість міської ради ряду підприємств за виконані роботи минулих років. У зв'язку з актуальністю даної проблеми відповідного листа надіслано у районну прокуратуру.
Заслухавши інформацію заступника міського голови В. Колбасюка про перебування на квартирному обліку громадян, які поліпшили житлові умови або не провели поновлення облікових документів та не пройшли перереєстрацію, виконком міської ради зняв з квартирного обліку ряд осіб відповідно до їхніх заяв. Розглянувши документи по капітальному ремонту водогінної мережі по вул. Промислова м. Олевськ з гідродинамічним очищенням, затверджено кошторис на виконання даних робіт в сумі 19851,60 грн.
Згідно листа Олевського РВ УМВС на фізичні роботи на об'єктах благоустрою міста залучено осіб, підданих адміністративному арешту за правопорушення.
Розглянувши лист начальника відділу ДАІ Олевського РВ УМВС України в Житомирській області та надані документи, заслухавши інформацію заступника міського голови В. Колбасюка, виконком міської ради вирішив відмовити в задоволенні вимоги інспектора з організації дорожнього руху відділення ДАІ Олевського РВ УМВС у зв'язку з необґрунтованістю вимог, та звернутись за роз'ясненням щодо правомірності дій інспектора Олевського ВДАІ до Житомирського обласного управління Державної автоінспекції УМВС України.
Заступник міського голови із земельних питань, будівництва, економіки та комунального господарства С. Мельник доповідав про надання дозволу на збір вихідних даних на підключення до централізованого водопостачання мешканців вулиць Робітничої та Щасливої, відповідно до їхніх заяв, облаштування приватної каналізації по вул. Іскра, про надання дозволу на будівництво, добудову та перебудову господарських будівель та споруд у приватному секторі.
Не менш насиченим було й друге засідання виконавчого комітету у кінці місяця. Зупинимося лише на окремих його моментах.
Надано дозвіл на розміщення меморіальної дошки по вулиці Ареф'єва, 8 на честь Героя Радянського Союзу К.М. Ареф'єва. Внесено зміни до складу інспекції з благоустрою міста. Затверджено також список посадових осіб, що мають право складати адміністративні протоколи. Оформлено подання на присвоєння звання "Мати-героїня" жительці міста Ганні Олександрівні Шибецькій. Надано дозвіл на підведення гілки водогону по вул. .., будівництво колодязя по вул. Київській та встановлення флагштоків на території ПП "Будпослуги". Важливим питанням благоустрою населеного пункту є належне утримання зелених насаджень. Оскільки значна кількість дерев у місті мають чималий вік, вирішено частину їх піддати санітарній обрізці, а частину зрізати взагалі. Аналогічний дозвіл було надано на зрізання 22 старих тополь, що знаходяться на березі річки уздовж огорожі заводу тракторних нормалей (надійшла скарга від жителів). Розглядалося також про стан заключення договорів організацій, установ та приватних підприємців з ДП "Будпослуги-2" на вивезення та розміщення твердих побутових відходів на міському полігоні у 2012 році. На тих, хто не збирається цього робити, вирішено подавати відповідні документи в екологічну інспекцію.

Ю. Халімончук.