Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Ремонт підвісного містка
Ремонт підвісного містка

Відреагувавши на звернення олевчан, міський голова Анатолій Повар  дав доручення орендному підприємству теплових мереж  провести  поточний ремонт підвісного містка, який сполучає вулиці Свято-Миколаївську та Пушкіна.  Підприємство швидко та якісно виконало роботу, а саме: було відремонтовано сходи, замінено пошкоджені дошки та  перефарбовано перила.

«До цього  містком було небезпечно пересуватись і винні в його пошкодженні, передусім, мотоциклісти, які порушують не тільки Правила дорожнього руху, а й цинічно ігнорують норми моралі – щоразу після їхніх «прогулянок» доводиться ремонтувати міст» — прокоментував ситуацію міський голова Анатолій Повар.

Оскільки порушників необхідно покарати, просимо повідомляти про виявлення фактів пересування транспортними засобами через пішохідний міст до правооронних органів міста.