Головна Новини Олевська міська рада ПОДЯКА від учасника АТО
ПОДЯКА від учасника АТО

Учасник АТО Завальний Леонід висловлює слова вдячності Олевській міській раді за надання допомоги речами першої необхідності в осінньо-зимовий період: спальний мішок, рюкзак, зимовий бушлат та комбінезон. Заодно дякує підприємцям міста за постійну підтримку, адже кошти на закупівлю речей були виділені з фонду благодійного аукціону «Допоможи солдату», в якому брали участь підприємці.

P.S. Леонід був мобілізований під час першої хвилі у березні 2014 року, проходив службу в с.Степанівка (Донецька область), яке було зруйноване російськими «градами» у серпні того ж року. У серпні 2015 року мобілізований вдруге. Проживає в Олевську разом з дружиною та донькою. У зв’язку з  військовою службою,  як і більшість бійців, Леонід не зміг бути присутнім на святі донечки, відвести Ганнусю до 1 класу, натомість запевняє, що спокій та мир мають бути у кожної дитини.