Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Недитячі проблеми
Недитячі проблеми

Для міського бюджету утримання 1-3 дітей не проблема, а от 20 дітей викликає фінансові складнощі. Тепеницька сільська рада веде облік дітей дошкільного віку, зокрема сільський голова повинен забезпечити послугою дошкільної освіти дітей своєї територіальної громади.

Якщо з тих чи інших причин сільський голова не надає цієї послуги на території громади, він повинен укласти Договір про надання інших субвенцій міському бюджету. Після зустрічі батьків дітей із с.Соснівка з міським головою Поваром А.В. та сільським головою Кайдановичем В.Й., було вирішено заключити дану угоду. Станом на 04.09.2015 рік даний Договір підписано без суми та рішення сесії. Міська рада офіційно пропонує сільському голові Тепеницької територіальної громади прийняти на утримання ДНЗ №13 «Золотий ключик» з фінансовим нормативом на міських дітей або збудувати дитячий садочок в с.Соснівка. Є інший варіант, жителі села Соснівка можуть приєднатися до Олевська на праві ЗУ «Про добровільне об’єднання територіальних громад»