Головна Новини Олевська міська рада По питанню дошкільної освіти
По питанню дошкільної освіти

Сьогодні, 2 вересня, у сесійній залі міськради відбулась зустріч батьків, діти яких відвідують дитячий садочок м.Олевськ №13 «Золотий ключик» з міським головою Поваром А.В. та сільським головою Тепеницької сільської ради Кайдановичем В.Й. 12 дітей із сусідньої Тепеницької громади відвідують міський садочок, кошти на їх утримання надходять до бюджету села. Ці кошти, а це 9500 грн на одну дитину, потрібно перенаправити на рахунок дитсадка.

В минулому році була практика укладання договору на відшкодування витрат щодо утримання дітей в садочку. Цього разу питання буде вирішено таким же чином.

Міський голова Анатолій Повар намагався переконати присутніх, що в першу чергу повинен забезпечити послугою дошкільної освіти дітей Олевська. Погодьтеся, утримувати третину дітей безкоштовно, в часи економічних холодів, складно, в той час, коли інші будуть «проїдати» дитячі кошти.