Червень

Головна Новини Олевська міська рада Олевчани розпочали святкувати День Незалежності з підняття прапора
Олевчани розпочали святкувати День Незалежності з підняття прапора

Piccy.info - Free Image Hosting

Ранок, 23 серпня, олевчани, як і всі жителі України, зустрічали з урочисто піднятим жовто-блакитним стягом. Урочистості з нагоди загальнодержавного свята відбувались біля адмінбудівлі Олевської РДА, де зібрались представники влади та громадськості.До слова були запрошені міський голова Анатолій Повар, голова РДА Василь Невмержицький, заступник голови районної ради Халімончук Віталій та військовий комісар Володимир Венгловський.

Цього року учасниками мітингу стали бійці зони АТО. Військовий комісар Олевського військкомату Венгловський В.Г. нагородив 72 військовослужбовців, які отримали статус учасника бойових дій нагрудним знаком «Учасник АТО».

Волонтерам міста були вручені подяки за вагомий внесок у справу зміцнення бойової та матеріальної бази, підтримку 54-ї окремої механізованої бригади і підтримку в боротьбі за незалежність та суверенітет України. Окрему подяку за підтримку висловили від Новоград-Волинського гарнізону.

«Вітаю з Днем Прапора, адже без прапора не існує держави. Якщо військова частина втратила свій бойовий прапор, вона підлягає розформуванню, тому поки є прапор, ми будемо святкувати незалежність нашої держави. Всім хочеться побажати добра та благополуччя. Слава Україні!», – на завершення висловив Венгловський В.Г.

Під звуки головної державної пісні, право підняти Державний Прапор України надали трьом бійцям АТО.

Бадьорості ранковому мітингу додав флешмоб від вихованців Олевського центру творчості та відпочинку MODERNта хлопців із Street Workout, які нещодавно почали демонструвати результат своїх вуличних тренувань.

Після закінчення урочистої частини нагороджені бійці, чи не вперше, зібралися за столом «польової кухні», яку їм організував міський голова Анатолій Повар.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting