Головна Новини Олевська міська рада До уваги мешканців міста!
До уваги мешканців міста!
Автор: Administrator

З 1 березня міська рада починає приймати заяви громадян на отримання компенсації за тверде паливо та скраплений газ у 2012 році. При собі просимо мати такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, будинкову книгу, технічний паспорт на житло, чорнобильське посвідчення, посвідчення інваліда війни або учасника бойових дій.

Необхідно також мати договір про вивезення сміття з ДП "Будпослуги-2" на поточний рік та відсутність заборгованості за минулий рік за дану послугу. У разі наявності заборгованості та відсутності договору про вивезення сміття, вирішити ці питання можна буде на місці, для чого залучаються відповідальні працівники підприємства. Проте, щоб не створювати зайвої черги, радимо підготувати все необхідне завчасно.

Виконком міської ради.