Головна Новини Олевська міська рада Футбольний турнір ветеранських команд імені Михайла Ковальчука
Футбольний турнір ветеранських команд імені Михайла Ковальчука

Piccy.info - Free Image Hosting«Олевський спорт» продовжує радувати новими футбольними іграми. 29 серпня на стадіоні м.Олевськ відбувся футбольний турнір ветеранів присвячений пам’яті Михайла Ковальчука та всіх загиблих футболістів. У грі взяли участь команди із м.Олевськ, смт Рокитне та смт Лугини.

Вболівав за команду Олевська міський голова Анатолій Повар. Підтримати свою команду приїхав і голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір.

У фіналі зійшлися ФК ветеранів із Рокитного та Олевська. Фінал гри був емоційним та азартним, з гарними атаками, попри падіння обійшлося без травмувань.Незважаючи на поважний вік багатьох гравців, спортсмени демонстрували технічний футбол і як в молоді роки, волю до перемоги.Післяматчеві пенальті з рахунком 4:3 визначили переможця на користь ФК Рокитне. Отож, перехідний кубок імені Михайла Ковальчука у цьому році дістався їм.

Натомість команда олевчан отримала особливий кубок «За прагнення перемогти». Найкращим ветераном-футболістом ФК «Ветеран» Олевська став Савчук Микола Якович.

Бригада з благоустрою міста попередньо прибрала та повикошувала територію стадіону, щоб не було соромно перед «сусідами». Але соромно все одно було, бо стан стадіону жалюгідний.

Міський голова Анатолій Повар висловив сподівання, що спільними зусиллями вдасться його осучаснити та відновити роботу в іншому вигляді.

Багато хто бачив стадіон на власні очі й може сказати, що «від любові до спорту» управлінців його стан тільки погіршився. Одним словом, «футболять» той стадіон як можуть.

Міський голова Анатолій Повар неодноразово говорив, що йому  прикро бачити на стадіоні приклад безгосподарності. Місто готове брати участь, без усяких торгів типу «ваше-наше», у наведенні порядку, зробити стадіон функціональним на користь вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, професійних спортсменів, всіх мешканців міста та району.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting