Головна Новини Олевська міська рада Дитячий літній табір
Дитячий літній табір

Piccy.info - Free Image HostingОрганізатором дитячого літнього табору для школярів Олевська став пастор церкви ЄБХ смт Ємільчино Нидзельський Валентин. 28 серпня бажаючі мали змогу поспостерігати за дружніми іграми та змаганнями 55 дітей різного віку. За інформацією начальника відділу сім'ї, молоді та спорту олевської

РДА Мельник С.О., цього літа, завдяки релігійним організаціям, вдалося відпочити приблизно 100 дітям. Враховуючи ту ситуацію, що купити путівку  у літні та оздоровчі табори можуть не всі батьки, а безкоштовні, в більшості, для пільгових категорій дітей, така самоорганізація і активний відпочинок має право на існування. Тим паче, що діти задіяні та знаходяться під наглядом дорослих.  Цього ж дня в ЦХЕТУМі для них організували шоколадний фонтан та фрукти. В якості подарунку їм підготували шкільне приладдя.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting