Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Конференція педагогів напередодні Дня знань
Конференція педагогів напередодні Дня знань
Автор: Content manager   

Piccy.info - Free Image HostingЩорічно, у переддень свята Знань, перед початком нового навчального року, в Олевську проходить педагогічна конференція, в якій йшлося про стан та перспективи розвитку освітянської галузі району, досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти. Така конференція відбулася 27 серпня, у Будинку культури. Роботу конференції відкрив начальник відділу освіти Левченко В.П., який оголосив невтішну звістку про смерть Шибецького Петра Миколайовича, який загинув в зоні АТО від серцевого нападу та запропонував вшанувати хвилиною мовчання всіх, хто загинув на Сході. На допомогу сім'ї військовослужбовця було зібрано 5231 гривень.

Відтак керівник освітянської галузі району щиро привітав всіх із наступаючим Днем знань і початком нового 2015-2016 навчального року та підбив підсумки роботи і окреслив подальшу роботу.

 З нового 2015-2016 навчального року 804 освітянина працюватимуть в 41 школі та 34 дитячих садочки, де навчатиметься 5062 дитей. До перших класів піде 559 дітей. числа педагогів вступили 4 молодих спеціалісти, з чим їх і привітали. Забезпеченість кадрами в районі на 100 %, за останній рік працевлаштовано 7 молодих педагогів.

Згадали про досягнення, закінчили навчання 343 випускники, 29 з яких отримали золоті та срібні медалі. Найкращі результати з ЗНО показали учні з Олевської гімназії.

На конференції виступили народний депутат України Арешонков В.Ю., професор, доктор сільськогосподарських наук, завідувач кафедри селекції та біотехнології Житомирського національного агроекологічного університету Положенець В.М., міський голова Повар А.В., голова РДА Невмержицький В.І. та заступник голови районної ради Халімончук Ю.В.

Начальник відділу освіти Левченко В.П. запевнив педагогів, що у цьому навчальному році не буде закрито жодної школи, заробітну плату вчителі отримають до 1 вересня,  паливо для підвозу дітей до шкіл закуплено. Однак, всі вчителі повинні будуть піти у відпустку за власний рахунок на два тижні. За 15% надбавки за престижність роботи, яку перестали отримувати вчителі з початку літа буде вирішено згодом. Згадали про проблеми з матеріально-технічною базою в школах, зокрема забезпеченість комп’ютерами. Для вивчення та ознайомлення з інформаційними технологіями є 414 персональних комп’ютери, з них 349 використовуються в навчально-виховному процесі, 23 ноутбуки отримали від обласної ради, але і цього недостатньо.

На озвучену суму перевидатків у районному бюджеті, 5,5 млн планують витратити на будівництво Олевської гімназії, 1 млн 200 тис. на дитячий садочок в с.Кишин, близько 1 млн на шкільний автобус до с.Копище.

Арешонков В.Ю. розповів про дефіцит коштів, в тому числі на освіту. Згадав про відмову сільських голів брати участь у створенні об’єднаної територіальної громади, що допомогло залучити більше коштів на розвиток. В якості подарунка нардеп привіз всім першокласникам Олевщини подарунки на 1 Вересня. Також він зазначив, що вдалося виділили 170 млн на безкоштовні підручники, які вже друкуються. Також  у своїй промові, він висловив щирі сподівання, що у непростий час владі та освітянам району вдасться створити  необхідні умови для забезпечення якісного навчального процесу.

Свій виступ міський голова Повар А.В. почав із захисту педагогів міста, що отримують набагато більше навантаження, ніж учителі малокомплектних шкіл. На питання про облаштування вбиралень в Олевських ЗОШ №2 і №3, міський голова Анатолій Повар відповів, що після того, як проект потрапить в міську раду, кошти на будівництво внутрішніх туалетів будуть виділені.

 

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting