Травень

Головна Новини Олевська міська рада Вулицю Інтернаціональну готують до капітального ремонту
Вулицю Інтернаціональну готують до капітального ремонту

Piccy.info - Free Image HostingОдна з найпроблемніших доріг міста Олевськ – вулиця Інтернаціональна незабаром отримає нове обличчя – дорожнє полотно, встелене бруківкою. Про нові тенденції у зведенні доріг міста та оновлення вулиці читайте далі.

На замовлення Олевської міської ради, ТзОВ «БМК «М-БУД» реалізовує проект «Капітальний ремонт вул. Інтернаціональної». Вулицю будуть укладати дорожньою плиткою фірми «Юнігран» з використанням сучасних технологій, аналогічно до вулиці Коростенської.

Загальна вартість проекту 1 199 000 грн., з них будівельні роботи – 970 тис. грн., інші витрати (ПДВ, авторський нагляд, технічний нагляд, вартість розроблення проекту) – 228 тис. грн.

Благоустрій вулиці буде на вищому рівні, жителі полегшено видихають, адже незабаром осінь, а в період дощів тут не проїхати, не пройти. Окрім цього Інтернаціональна «веде» до школи, садочка та з’єднується з центром міста.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting