Головна Новини Олевська міська рада Щиро вітаю будівельників з професійним святом!
Щиро вітаю будівельників з професійним святом!

Piccy.info - Free Image HostingВаша практична діяльність – реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої незалежної України. Навіть за складних економічних умов ви шукаєте і знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентноздатності будівельної продукції, зростання авторитету будівельників. На наших очах завдяки вашій працелюбності і наполегливості стають невпізнаними проспекти і вулиці, з’являються новобудови.

Міська влада покладає великі надії на будівельну індустрію. В свою чергу, Ви, дорогі друзі, активно впроваджуєте новітні технології, використовуєте найсучасніші матеріали, будівельну техніку та устаткування, вивчаєте й застосовуєте останні досягнення світової науки і практики містобудування.Переконаний, що Ви і надалі будете високо тримати марку, вдосконалювати професійну майстерність, радувати людей і відродженими святинями і сучасними непересічними проектами.

Від усієї душі бажаю вам і вашим сім’ям миру, добра, благополуччя, щедрих замовлень і належної оцінки праці.

З повагою,

міський голови О.В. Омельчук