Головна Новини Олевська міська рада Поточний ремонт вулиць Привокзальної та Московської
Поточний ремонт вулиць Привокзальної та Московської

Piccy.info - Free Image HostingНа поточний ремонт вулиці Привокзальної та Московської (особливо тих частин, котрі знаходяться в найгіршому стані) підприємці міста Олевського кооперативного ринку зібрали 35 тисяч гривень. Міська рада вже виділила 20 тисяч гривень, планується виділити ще 20. Про це говорили на зібранні

підприємців міста з міським головою А.В. Поваром. Вирішили не обтяжувати себе кабінетними переговорами, вийшли на місце, щоб виокремити найпроблемніші місця. Ці дороги ведуть до центрального ринку, курсування людей і транспорту велике, відповідно,  навантаження на дорожнє покриття просто шалене. Щодня на цих вулицях паркуються як власники магазинів, так і покупці. Востаннє ремонт дорожнього покриття проводився 12-13 років тому.

Присутній на зібранні начальник ШБУ-42 Кравченко М.К. розповів про кошторис та час, коли управління приступить до роботи.

У процесі розмови розглядали перспективу капітального ремонту вулиць під бруківку, але оскільки планується впроваджувати проект по водопостачанню, що передбачає земельні роботи, з капремонтом доведеться почекати.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting