Головна Новини Олевська міська рада Сміттєва біда з «багатоквартирним» іменем
Сміттєва біда з «багатоквартирним» іменем

Piccy.info - Free Image Hosting

Кожен з нас щодня має справу зі сміттям. Ми споживаємо товари, а пакувальний матеріал, тару та відходи звично відправляємо у відро для сміття, бездумно позбуваючись його.

Деякі задихаються під вагою людської байдужості, де вивіз сміття поки неорганізований. А це вже біда місцевої ради. Ці проблеми намагались вирішити з заступником міського голови В.В. Колбасюком, майстром з благоустрою міста А.М. Минічом та директором ПП «Будпослуги-2» П.О. Козловцем.

Вивезення побутового сміття – проблема не нова, тому не потрібно «винаходити велосипед», щоб її вирішити. Послуги з ви­везення сміття надають ОП Теплових мереж та ПП «Будпослуги-2», тож не потрібно обтяжу­ватись питан­ням, коли і куди його дівати. У 2006 році олевчани подолали «больовий поріг» - почали звикати до збору та вивезення сміття від приватного сектору та таки включили вивіз ТПВ до числа комунальних. Люди звикли платити за воду, каналізування, електроенергію та газ, а за вивіз сміття платять з перемінним успіхом.

Ранок 6 серпня почався для працівників міської ради з обстеження центральних вулиць Княгині Ольги та Свято-Миколаївської на предмет дотримання жителями міста Правил благоустрою. Всі отримали попередження наступного змісту:

Олевська міська рада ставить Вас до відома та попереджає, що:

-                     складування дров, будівельних матеріалів в межах проїзної частини дороги ЗАБОРОНЕНО;

-                     вивезення твердих побутових відходів проводить ДП ПП «Будпослуги-2» у визначені для Вашої вулиці тільки при укладенні договору з даним підприємством по наданню послуг.

До мешканців, які будуть складувати самовільно дрова паливні, будівельні матеріали, побутові відходи в межах дороги буде накладено адміністративне стягнення за ст.152 КУ П АП у вигляді штрафу від 340 до 1360 гривень без повторного попередження.

Проблема вивозу твердих по­бутових біля багатоповерхівок 8 та 10 по вул. Княгині Ольги  назрівала давно. А все через несвоєчасну сплату за вивіз сміття та боржників. Отож, розберемо ситуацію побудинково: №8 – із 6 квартир 4 боржники, в деяких борг за послугу не погашений ще за 2014 рік. У двоповерхівці за №10 – один боржник, інші сплатили. Тому частина сміття не була вивезена підприємством, на що відреагувала міська рада.

По обіді на лінію фронту виїхали співробітники міліції та представник санепідемстанції, конфлікт вдалося вирішити шляхом виокремлення нового місця збору сміття та сплати боргу за послугу.

Як би не намагались місцева рада нала­годити вивіз сміття в Олевську та все ж схема буде дієвою лише за умови відповідальності кож­ного корис­тувача послуг. Якщо олевчани не платитимуть за вивіз сміття, його не вивозити­муть. Міська рада все сподівається що прийде час, коли жителі нарешті подивляться на місто очима господаря.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting