Січень

Головна Новини Олевська міська рада Мер Олевська Анатолій Повар привітав отця Свято-Миколаївської церкви Володимира та її прихожан з Хрещенням Русі-України

Piccy.info - Free Image Hosting28 липня, вся Україна святкувала День Хрещення та 1000-ліття смерті святого рівноапостольного великого князя Володимира, з іменем якого пов’язана найважливіша подія в історії нашої держави – прийняття християнства та входження в сім'ю християнських народів світу.

З нагоди свята, у Свято-Миколаївській церкві відбулась літургія. Міський голова Анатолій Повар завітав на вечірню службу до храму, щоб привітати отця Володимира з державним святом Хрещення.

Отець Володимир вже у поважному віці, йому 90, але він не дозволяє собі пропустити жодне православне свято і щораз приходить до церкви та радує прихожан своєю присутністю.  Його назвали в честь великого князя-хрестителя, мабуть, це і визначило його життєву місію бути священнослужителем.

В його особі церква отримала взірець подвижницької віри в ім’я служіння Богові, гідного духовного пастиря та ревного проповідника Слова Божого. 60 років він очолює духовну громаду Олевщини, за що отримав звання Почесного громадянина міста Олевськ.

Користуючись нагодою, в знак великої поваги хочеться побажати Володимиру Степановичу міцного здоров’я. Схиляємо голови з визнанням та подякою за Ваші труди і молитви. Господь благословив Вас на нелегку працю, яка переросла у великі здобутки, нехай вони служать прикладом для всіх нас.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting