Травень

Головна Новини Олевська міська рада Сувенірна продукція до Дня міста
Сувенірна продукція до Дня міста

Piccy.info - Free Image HostingОлевськ повинно мати унікальне обличчя, не схоже на інші міста, яке сприятиме поліпшенню його іміджу, реалізації міжнародних проектів, залученню інвестицій, формуванню бізнес-середовища та туристичної привабливості. Місто, яке планує бути в числі кращих знаходить своє відображення в рекламі.

Місту потрібні менеджери, ініціативні та активні містяни, які сформують місту свій стиль, який «заживе» та знайде свого шанувальника. В міській раді над цим питанням працювали довгий час і працюють досі. Зокрема до Дня міста було замовлено сувенірну продукцію з логотипом міста. Традиційним набором стали тарілки, чашки, полотняні сумки, футболки, брелки, ручки, пазли, коврики для комп’ютерної мишки, годинники, записники, магніти та інше. Оскільки Олевськ часто відвідують гості з України та закордону, представники фірм та організацій, іміджева продукція з логотипом міста вкрай важлива, адже несе власну інформацію про місто в інше середовище, слугує візуальною комунікацією. Якісно виконана робота поліграфічною фірмою міста Житомир «Імідж» дала позитивний результат, яким не соромно ділитися з гостями. Цього року вирішили не друкувати черговий журнал про місто, натомість вийшов короткометражний фільм «Олевськ – місто краси та майбутнього», кінозображення рідного Олевська вражають ще більше.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting