Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Інформаційний бюлетень Програма
Програма
Автор: Administrator   

Програма

соціально-економічного розвитку м. Олевськ на 2012 рік

Загальна характеристика Програми економічного і соціального розвитку міста Олевська Житомирської області на 2012рік

1. Ініціатор розроблення Програми економічного і соціального розвитку міста Олевська Житомирської області на 2012рік Олевська міська рада
2. Розробник Програми Заступники міського голови, начальник відділу фінансово-господарської роботи
3. Співрозробники Програми Виконавчий апарат міської ради
4. Відповідальний виконавець Програми Олевська міська рада
5. Учасники Програми Виконком міської ради, підприємства комунальної власності, суб'єкти підприємницької діяльності, ОП "Теплових мереж", ДП ПП "Будпослуги-2", населення міста. За згодою: райсанепідемстанція, Олевське управління водного господарства, ВАТ ШБУ-42
6. Термін реалізації Програми 2012 рік
7. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми Державний, обласний, районний, міський бюджети

 

Основна мета розвитку міста у 2012 році:

Програма спрямована на створення умов для зміцнення потенціалу міста на основі ефективного функціонування реального сектору економіки, підвищення рівня добробуту населення, збереження історико-культурної спадщини, співпрацю між громадськістю, бізнесом і владою, розвиток та формування сучасної інфраструктури.
Цілями діяльності міської ради є підвищення ефективності фінансово-бюджетної політики, забезпечення стабільного функціонування бюджетної системи в умовах фінансово-економічної кризи шляхом зміцнення та збільшення дохідної частини бюджету, підвищення ефективності, оптимізації раціонального використання бюджетних коштів.
Фінансово-бюджетна політика - це основний інструмент регулювання та стимулювання економічних і соціальних процесів в місті, що реалізується за рахунок бюджетних ресурсів, власних коштів підприємств, установ та організацій, коштів позабюджетних фондів та коштів інвесторів.

Основні завдання та заходи на 2012 рік:

- забезпечити виконання дохідної частини бюджету;
- забезпечити своєчасну та в належних розмірах сплату фізичними та юридичними особами податків, зборів та обов'язкових платежів до місцевого бюджету;
- здійснювати продаж землі (викуп з оренди) за прийнятну вартість;
- переглянути тарифи на комунальні послуги відповідно до їх реальної вартості.

Очікувані результати:

- стабільне функціонування бюджетної системи;
- збільшення дохідної частини міського бюджету;
- підвищення ефективності використання бюджетних коштів, що дозволить ефективно їх залучати на вирішення першочергових заходів у житлово-комунальній та соціальній сферах;

 

МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ

 

Нормативно-правове забезпечення

Для забезпечення реалізації Програми передбачається прийняття ряду рішень сесії, виконкому міської ради, регуляторних актів органами місцевого самоврядування на підставі чинного законодавства, спрямованих на забезпечення реалізації завдань Програми економічного і соціального розвитку міста Олевська на 2012 рік.

 

Фінансове забезпечення

Фінансування виконання комплексу заходів, передбачених Програмою, здійснюватиметься за рахунок коштів відповідних розділів місцевих бюджетів і місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища, а також із залученням інших джерел. Фінансування Програми може здійснюватися підприємствами всіх форм власності, іншими юридичними особами.
Виходячи з фінансових можливостей бюджету поточного року, розробляється техніко-економічне обґрунтування вартості заходів, проектно-кошторисна документація на забезпечення реалізації завдань Програми економічного і соціального розвитку міста та приймається до виконання.

 

Організаційне забезпечення

Організаційне забезпечення реалізації Програми здійснюватиме виконком та апарат міської ради.
Орган, що забезпечує організацію виконання Програми, на протязі року має представляти техніко-економічне обгрунтування вартості заходів для включення змін у витрати бюджету міської ради та вносить пропозиції щодо змін до Програми.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ТА ЗАХОДИ РОЗВИТКУ ОЛЕВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТА ШЛЯХИ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ У 2012 РОЦІ

 

Інформування про стан реалізації завдань Програми економічного і соціального розвитку міста Олевська та участь громадськості в її реалізації

З метою підвищення рівня участі населення у виконанні заходів економічного і соціального розвитку міста Програмою передбачається:
- висвітлення в засобах масової інформації, на офіційному сайті та інформаційному бюлетені міської ради проблем та напрямків розвитку територіальної громади міста;
- розроблення та впровадження пропозицій щодо участі населення у виконанні заходів економічного і соціального розвитку міста, у тому числі юнацтва та молодого покоління, забезпечення широкої інформованості з проблем життєдіяльності громади та території міста.
- участь активу вуличних комітетів міста у виконанні заходів Програми соціально-економічного розвитку міста.

Cоціальні, економічні результати реалізації Програми

Реалізація Програми забезпечить :
- збереження стабільної санітарно-епідеміологічної та екологічної ситуації на території міста;
- залучення громадськості до реалізації цих заходів;
- посилення узгодженості діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій у виконанні Програми економічного і соціального розвитку міста.
- поліпшить якість обслуговування населення в сфері поводження з побутовими відходами.

 

На виконання доручення Кабінету Міністрів України щодо відзначення 1300-ліття міста Олевська виконавчим комітетом міської ради підготовлені пропозиції щодо заходів, які можна було б провести у рамках святкування визначної дати.
Запропоновані заходи та обсяг їх фінансування наведені у таблиці.

План заходів щодо відзначення 1300-ліття заснування міста Олевськ