Головна Новини Олевська міська рада Зустріч голови ВРУ В.Гройсмана з Правлінням Асоціації міст України
Зустріч голови ВРУ В.Гройсмана з Правлінням Асоціації міст України

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман вважає «спільною перемогою» влади і експертного середовища підвищення рівня обізнаності громадян з основними положеннями реформи з децентралізації.

10 липня 2015 року у Верховній Раді України відбулась зустріч членів Правління Асоціації міст України з Головою Верховної Ради України Володимиром Гройсманом. Обговорювалось питання «Про шляхи вирішення проблемних питань сформульованих у Зверненні Асоціації міст України до керівників держави, прийнятому на XI Українському муніципальному форумі 22-24-червня 2015 року в м.Одеса». На зустріч приїхали близько 30 міських голів, у їх числі міський голова Олевська Анатолій Повар.

Члени Правління АМУ обговорили виступ Спікера Парламенту В.Гройсмана та вирішили висловити підтримку ініціативам Президента України П.Прошенка щодо внесення змін до Основного Закону у частині децентралізації влади. Також Правління Асоціації звернулося до Голови Парламенту та народних депутатів з проханням невідкладно розглянути та підтримати законопроект про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).

Правління АМУ доручило Виконавчій дирекції Асоціації спільно з Міжфракційним депутатським об'єднанням "За розвиток місцевого самоврядування" напрацювати план заходів щодо вирішення проблемних питань місцевого самоврядування, сформульованих у Зверненні до центральних органів влади, прийнятому учасниками ХІ Українського муніципального форуму (проходив в Одесі 22-24 червня 2015 року).

ЗВЕРНЕННЯ

ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ