Головна Новини Олевська міська рада В центрі Олевська встановили нові урни для сміття
В центрі Олевська встановили нові урни для сміття

Piccy.info - Free Image HostingБоротьба із твердими побутовими відходами в Олевську триває. Ця тема завжди на слуху у стінах міської ради. Тут повільно, проте результативно рухаються до вирішення проблеми збирання та утилізації сміття під час благоустрою міста, який не припиняється ні на день.

Олевська міська рада закупила 15 смітників по 750 гривень за кожен. Їх розставили 10 липня в центрі міста, на Соборній площі . Нові урни в переддень святкування Дня міста – покупка більш, ніж доречна. На фоні нещодавно покладеної бруківки, вони виглядають охайно, по-європейськи.

Сподіваємось, що нові урни для сміття стануть причиною суттєвих змін в поведінці та відношенні до чистоти мешканців Олевська.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting