Головна Новини Олевська міська рада Ой на Івана на Купана День села Радовель святкували
Ой на Івана на Купана День села Радовель святкували
Piccy.info - Free Image HostingТрадиційно в ніч на Івана Купала День народження відзначає одне із наймальовничіших сел нашого району – Радовель. Свято у Радовлі завжди проходить на високому рівні завдяки спільним зусиллям сільського голови Якубовського Михайла Михайловича та дружній громаді. З самого ранку
 тут активно готувались до одного із найважливіших свят у житті села – був дбайливо прикрашений літній майданчик біля Будинку культури, організовано місця для дозвілля дітей. Із піднесенням та хвилюванням очікували свого виходу на сцену співочі колективи.

День села у Радовлі виявився щедрим на гостей – на свято завітали міський голова Олевська Анатолій Повар, голова РДА Василь Невмержицький та його заступник Світлана Рудой. Після урочистостей святкування Дня села у Радовлі продовжилось масовим народним гулянням.

Найкращі побажаня його мешканцям у цей день та всі подальші дні зичимо гарного настрою, щастя, здоров’я, здійснення всіх мрій та радості у житті.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting