Головна Новини Інформаційний бюлетень Сесія міської ради
Сесія міської ради
Автор: Administrator

Тринадцята сесія Олевської міської ради, що відбулася 12 січня 2012 року, розглянула 11 питань, серед яких й стратегічні, ті, що визначають напрямки діяльності міськради на увесь рік. Першочергове серед них - про міський бюджет на 2012 рік.

Не всі запропоновані заходи були одноголосно підтримані депутатами. Дискусія виникла навколо виділення коштів на святкування 1300-ліття Олевська, продовження археологічних розкопок, недостатньої підтримки ОП "Теплових мереж" і т.д. (Г.Ю. Кручко, Ж.Д.Дудко, Н.М. Мороз). У процесі обговорення прийшли до висновку, що святкування ювілею, як і підтримка наукових досліджень минувшини не є тими статтями витрат, що зможуть "посадити" міський бюджет на мілину. Разом з тим, призупинення чи обмеження їх загальмує розвиток майбутнього міста (О.В. Ніколайчук, О.В. Ковальчук, Т.В. Заруба). Щодо підтримки ОПТМ, то А.В. Повар довів до відома присутніх, що найближчим часом буде вирішене питання про придбання за кошти міського бюджету спеціальної техніки - трактора та причепа для прибирання сміття від прибудинкових територій комунальних об'єктів, яку передадуть підприємству в оренду. Окрім використання за призначенням, нова техніка виконуватиме й інші роботи, поповнюючи скарбницю підприємства. Загалом, виходячи з прогнозованих обсягів фінансування, бюджет було прийнято на 10 місяців.
Ще сесія прийняла рішення про використання легкового автотранспорту міської ради, затвердила вартість харчування одного дітодня в дошкільних закладах м. Олевськ, розглянула питання щодо преміювання, надання матеріальної допомоги і встановлення надбавок до посадового окладу міському голові і т.д.
Бурхливі емоції викликало питання про затвердження структури виконавчого апарату. За пропозицією Л.О. Сай, у зв'язку з перевантаженням працівників, з метою підвищення ефективності діяльності ради, керуючись постановами Кабінету міністрів України від 03.12.1997 р. № 1349, від 03.05.1999 р. № 758, та від 12.01.2011 р. "Про внесення змін …", було запропоновано затвердити структуру виконавчого апарату ради в кількості 15 осіб. Дане рішення було прийняте з перевагою в один голос.
Одноголосно було затверджено ще один стратегічний документ - Програму соціально-економічного розвитку міста на 2012 рік (див. 2,3 стор. вісника). Як і на кожній сесії, розглянули ряд земельних питань, які цього разу не викликали жодних протиріч. Останнім розглянули депутатський запит депутата міської ради Л.О. Мурзіної стосовно діяльності закладів "Старе місто" та "Гетьман". Для з'ясування дійсного стану справ було створено тимчасову комісію, яка зобов'язана перевірити роботу розважальних закладів та підготувати свої висновки на наступну сесію міської ради.

Ю. Халімончук.