Головна Новини Олевська міська рада До уваги представників малого та середнього бізнесу і громадських організацій
До уваги представників малого та середнього бізнесу і громадських організацій

За ініціативи  Олевської міської ради та громадської організації «Олевський фонд розвитку територіальних громад України» 14 липня о 16:00 у приміщенні Олевської міської ради відбудеться круглий стіл для представників малого, середнього бізнесу, громадських організацій міста Олевська та всіх бажаючих взяти участь з порядком денним:

1.     Про участь представників малого та середнього бізнесу міста Олевськ у Програмі розвитку ООН «Підтримка малого та середнього підприємництва в Україні» з отриманням пільгових кредитів на реалізацію власних бізнес-проектів.

2.     Про обговорення проекту зі встановлення міні-ГЕС на річці Уборть та очищення русла річки.

3.     Про реалізацію акції щодо допомоги малозабезпеченим верствам населення у придбані товарів першої необхідності.