Головна Новини Олевська міська рада Збери кошик для дітей-сиріт»
Збери кошик для дітей-сиріт»

Piccy.info - Free Image Hosting

З метою підтримки дітей, що залишилися без батьківського піклування, з 2 червня по 2 липня 2015 року у відділеннях Укрпошти встановлено спеціальну скриньку (гофроящик), в яку всі охочі зможуть покласти необхідну для малечі допомогу.

Різноманітні миючі засоби (шампуні, мило), одяг (новий, можна вживаний, але обов’язково чистий), сухе печиво, солодощі, фрукти, підгузки, канцтовари (книжечки, альбоми для малювання, фарби, фломастери), іграшки, гаджети та інші речі найкраще розкажуть малечі з дитячих будинків, що вони не самотні в цьому світі і про них пам’ятають.

Проблема сирітства для України є надзвичайно актуальною, адже ми можемо спостерігати постійне зростання кількості дітей-сиріт. Весь тягар піклування про дітей, які з різних причин залишилися без батьків, несе держава. Однак й і пересічні українці мають не залишатися байдужими до таких діток.

По закінченню акції, вся зібрана допомога буде доправлена до дитячих будинків. Кожна регіональна філія Укрпошти визначатиме самостійно, в який дитячий будинок буде передаватися допомога.

Пам’ятаймо: нічиїх дітей не буває!

Piccy.info - Free Image Hosting