Головна Новини Олевська міська рада Депутати ремонтували вулиці Шевченка та Радгоспну
Депутати ремонтували вулиці Шевченка та Радгоспну

Piccy.info - Free Image Hosting

Депутат районної ради, приватний підприємець Володимир Катинський  та депутат міської ради, директор ОП Теплових мереж Олексій Панченко організували проведення поточного ремонту вулиць Шевченка та Радгоспної. Володимир Іванович привіз відсів, а Олексій Анатолійович

забезпечив роботи по його розгортанню. Засипали найбільш проблемні ділянки проїжджих частин. І хоч засушлива погода не дозволяє зробити із ґрунтових доріг суцільну непрохідність, все таки вибоїни-ями, які створювали особливі незручності для водіїв, вдалося ліквідувати.

Міська рада дякує депутатам за ініціативу та активність, сподіваємось жителі вулиць Шевченка та Радгоспної теж приєднуються до слів подяки.

Шевченка

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting