Головна Новини Олевська міська рада Медичні працівники Олевська відзначають професійне свято
Медичні працівники Олевська відзначають професійне свято

Piccy.info - Free Image HostingУ третю неділю червня працівники охорони здоров’я, за традицією 21-річної давнини (якщо рахувати від дати прийняття  Указом Президента України № 281/94 від 03 червня 1994 року), відзначають День медичного працівника.

Медичних працівників олевських закладів охорони здоров’я вітали напередодні професійного свята. Від імені міської ради, її виконавчого комітету та усієї громади міста почесні грамоти та грошові подарунки з нагоди професійного свята лікарям та колективам Олевської ЦРЛ вручив міський голова Анатолій Повар.Подяками та грошовими преміями нагородили колективи терапевтичного, реанімаційного  відділень та колектив клініко-діагностичної лабораторії Олевської ЦРЛ. Грамотами та грошовими преміями нагородили Казюк Світлану Миколаївну – лікаря-терапевта, завідуючу амбулаторно-поліклінічною службою ЦПМСД, Яроменко Ірину Олексіївну – завідуючу інфекційним відділенням Олевської ЦРЛ, Чорного Олега Анатолійовича – фельдшера виїзної бригади Олевської станції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та Крупську Ларису Володимирівну – медичну сестру приймального відділення Олевської ЦРЛ.

З нагоди свята, грамотами від народного депутата України Арешонкова В.Ю. нагородили Курильчук С.В., Горпинич І.В., Хланюк Л.І. та Мухаровську Л.Ф.

Щирі слова привітань колегам по медичній справі говорили головний лікар Олевської ЦРЛ Демкович П.Т. та завідуюча Олевським ЦПМСД Орлицька Л.В. Їх грамотами нагородила заступник голови Олевської РДА Рудой С.В.

У своїй промові вони згадували і почесних лікарів, і ветеранів медичної справи, і благодійників, зокрема голову Наглядової ради ОБФ «Турбота та милосердя» Камінського М.М., який надавав благодійну та гуманітарну допомогу Олевській районній лікарні.

Не забули відзначити кращих медичних працівників медичних пунктів району. Найбільше відзнак отримав лікар-реабілітолог Олевської ЦРЛ Мрочко М.М., як лікар, як донор та учасник АТО.

Урочисту частину нагороджень та відзнак розбавили музичними привітаннями і комедійними сценами.