Головна Новини Олевська міська рада В Олевську малолітні викрали байдарку та здали на металобрухт
В Олевську малолітні викрали байдарку та здали на металобрухт

Piccy.info - Free Image Hosting

Мова піде про ту саму байдарку, на якій подорожували археологи під час експериментального походу Олевськ – Вишгород по річковому маршруту Уборть-Прип’ять-Дніпро, який проходив 24 травня в рамках міжнародного наукового проекту «Середньовічна Балтія та Чорномор’я: матеріальна реконструкція торгових зв’язків».

Вночі, з 8 на 9 червня, двоє малолітніх пробралися на складське приміщення біля урочища Бабина гора, де знаходилися два човни-довбанки та байдарка і здійснили крадіжку останнього. Вони спочатку розпиляли її, а металеві частини занесли до пункту прийому металобрухту.

У зв’язку з недосягненням віку кримінальної відповідальність, малолітні не можуть бути притягнуті до відповідальності, адміністративну відповідальність понесуть їх батьки. За словами керівника експедиції Андрія Петраускаса, байдарка коштує близько 15 тисяч гривень.