Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Італійці мають наміри інвестувати в Олевську міні ГЕС
Італійці мають наміри інвестувати в Олевську міні ГЕС
Автор: Content manager   

Piccy.info - Free Image Hosting

10 червня 2015 року члени Асоціації «Укргідноенерго» спільно з італійською компанією «Гіджа Інженерія д′Імпьянті», яка є потенційним інвестором у відродженні галузі малої гідроенергетики в Україні, в рамках  виконання Меморандуму про співпрацю між організаціями, здійснила поїздку до Олевська та оглянула заплановане місце будівництва МГЕС.

Представник цієї компанії в Україні, за сумісництвом перекладач, Марина Суліменко розповіла про неї в загальних рисах.«Гіджа інженеріа д'Імпьянті»  – італійська компанія, яка спеціалізується на проектуванні, будівництві, обладнанні та експлуатації малих ГЕС. Український ринок відновлювальної енергетики вивчає з 2009 року. Досвід роботи в галузі гідроенергетики вражає, в Італії ця компанія працює близько 100 років, одна з перших займалась будівництвом малих ГЕС. Мають вдалі проекти в таких країнах як Сербія, Албанія, Чилі, Бразилія, Грузія, Марокко, Філіппіни, Мадагаскар та інші.

Українсько-італійська робоча група у складі віце-президента Асоціації  Карамушки О.М., голови ТОВ «Укртрансрейл» Абдулова Е.Ф. та представників закордонної компанії – інженер-проектант Себастіано Музмечі та адвокат Антоніно Барбагало ознайомились з проектними напрацюваннями «Олевська міні ГЕС на річці Уборть». Останні готові частково інвестувати даний проект, для них важливий той факт, наскільки місцеві жителі готові брати у цьому участь, чи зацікавлені вони і підтримують будівництво міні ГЕС в Олевську. За словами італійського інженера-проектанта, низький рівень води та мілководність річки не завада на шляху проекта, для цього є спеціальне обладнання, яке до того ж збереже природність прирічкової зони.

Зацікавлювали інвесторів, переконували у вигідності проекту та його важливості для міста міський голова Анатолій Повар та голова ГО ««Олевський фонд розвитку територіальних громад України» Олександр Іванушенко. Через брак часу зустріч була короткою, але змістовною. В цей день на них ще чекає серйозна розмова на цю тему з президентом Асоціації Поташником С.І. На згадку міський голова подарував сувенірні подарунки з логотипом міста.

Найближчим часом відбудеться круглий стіл на тему будівництва гідроелектростанції, про дату та час проведення повідомимо додатково.Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting