Головна Новини Олевська міська рада Сміття із запахом конфлікту
Сміття із запахом конфлікту

Piccy.info - Free Image HostingЖитель вулиці Володимирської, гр.Г. вирішив проблему збору сміття біля багатоповерхівки, в якій живе. Він перегородив своєю автівкою проїзд до місця, де підприємство ставило причіп та у грубій формі заявив, що його там більше не буде. Такі крайнощі викликали миттєву реакцію міської ради, на розмову до громадянина одразу прийшов заступник міського голови Колбасюк В.В.

Після того, як почалась добудова п’ятиповерхового будинку в центрі міста, майданчик для збору сміття довелось на деякий час закрити, близько півроку ТПВ жителі багатоповерхівок зносять сміття на причіп. На даний час альтернативи вивозу сміття від багатоповерхових будинків в центрі міста не має.  Міська рада вже замовила контейнери та облаштує біля кожного під’їзду свій майданчик з двома контейнерами.

Президент України підписав Закон №417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який був прийнятий Верховною Радою України 14 травня 2015 року, згідно якогоправа на земельну ділянку, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі та споруди і його прибудинкова територія, віднесено до спільного майна багатоквартирного будинку утримуватиметься виключно її жителями.

Piccy.info - Free Image Hosting