Головна Новини Олевська міська рада Які зміни готують для пасажирів олевського ЗД вокзала?
Які зміни готують для пасажирів олевського ЗД вокзала?

Piccy.info - Free Image Hosting

На території Олевського залізничного вокзалу – ремонт, фарбують приміщення. Такі зміни безперечно радують, але це певно єдина позитивна новина для міста та олевчан.

Начальник відокремленого підрозділу Коростенської дирекції залізничних перевезень Мішин В.П., поки що неофіційно, повідомив про закриття пішохідного переходу (на фото). Міський голова Анатолій Повар висловися проти такого рішення, адже це звичний шлях олевчанина від «базару – додому», через нього переходять майже всі жителі лівобережної частини міста. Якщо «через рельси небезпечно», то зробіть перехід над колією, але не ставити перед фактом, переконливо відстоює свою думку мер. За словами, начальника будівельно-монтажно експлуатаційного управління №4 м.Коростень Копишинського О.Л., олевський ЖД вокзал зроблять за практикою Коростенського, це буде закрита залізними воротами територія, потрапити на яку можна буде лише через вокзал. Але чи буде так.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting