Головна Новини Олевська міська рада Свято 15 випускників міського дитячого садочка №2 «Малятко»
Свято 15 випускників міського дитячого садочка №2 «Малятко»

Piccy.info - Free Image Hosting"Як вони швидко подорослішали!", "Ми не зчулися ..." - в один голос ахали батьки маленьких непосид. Ось і виросли «малятка», ще недавно вчилися ділитися іграшками з «одногрупниками», намагалися зрозуміти значення словосполучення «тиха година» та з усіх сил старалися всидіти на місці

хоча б хвилинку. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в дитячий сад – і ось вже прийшла пора сказати йому прощальні слова, теплому, рідному, гостинному будинку по вулиці Володимирській, 40. Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки і букварі. Перші труднощі, відповіді біля дошки, оцінки і домашні завдання. Не хвилюйтеся, вони все зможуть, вони ж розумники та розумниці, вони ж випускники дошкільного навчального закладу №2 «Малятко».

Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запа­м'ятається малечі надовго та зали­шать добрі спогади про час перебування у садочку. Цього дня ними пишалися всі:  і батьки, і гості, і колектив дитячого садка. Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

Водночас це свято і тих, хто постійно опікується дитячим садочком, переймається його проблемами та потребами. Невід’ємною частиною в освітньому процесі дитячого закладу являється участь органу місцевого самоврядування на чолі із міським головою Поваром А.В. Черговий раз, на протязі навчального року міська рада неодноразово надавала допомогу щодо покращення матеріальної бази ДНЗ №2 «Малятко» у створенні належних умов для перебування дітей у закладі. Це і придбання нової постільної білизни, рушників, нового посуду, для харчоблоку – необхідне кухонне приладдя, встановлено бойлер, придбано електроплиту. Колектив міської ради з розумінням підходив до кожної із проблем навчального закладу, переймаючись за кожну дитину, її здоров’я та добробут.

Слова подяки висловлюють колективу міської ради та особисто міському голові Повару Анатолію за вагомий внесок у сферу дошкільної освіти та бажають міцного здоров’я, злагоди, поваги, натхнення та мирного неба над головою. Батьківський комітет дитсадка приєднується до всіх привітань та побажань  на адресу міського голови.

З повагою, завідуюча ДНЗ №2 «Малятко» Ковальчук А.П., колектив та батьківський комітет дитсадка.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting