Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Усі багатоповерхівки Олевська перейдуть на утримання його жителів
Усі багатоповерхівки Олевська перейдуть на утримання його жителів
Автор: Content manager   

Piccy.info - Free Image Hosting

 

 

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", з 1 липня цей закон вступає в дію.

Закон визначає особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов'язані з реалізацією прав та виконанням обов'язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління.

Предметом регулювання цього Закону є відносини, що виникають у процесі реалізації прав та виконання обов'язків власників квартир та нежитлових приміщень як співвласників багатоквартирного будинку.

Закон встановлює права та обов'язки співвласників багатоквартирного будинку, їх відповідальність, форми управління багатоквартирним будинком, прийняття рішень щодо управління багатоквартирним будинком зборами співвласників, визначає повноваження управителя щодо управління багатоквартирним будинком тощо.

Саме з цією метою, 5 червня в міській раді, на відкрите засідання запросили власників багатоповерхівок вулиць Володимирської та Княгині Ольги.

«Всі багатоквартирні житлові будинки Олевська передаються на обслуговування та управління мешканців цих будинків. Їм доведеться знайти методи та форми спільної роботи, щоб будинок повноцінно функціонував як один організм,» – коментує зміни заступник міського голови Колбасюк В.В.

Заодно обговорили питання збирання та вивезення сміття від багатоквартирних будинків цих вулиць. Міська рада закупить близько 36 контейнерів для 18 під’їздів, які будуть встановлені за адресами Володимирська1,4,6 та Княгині Ольги 1,3,8,10,22.  

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting