Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2022
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада УВАГА! ЛІТНІ КАНІКУЛИ – ПЕРІОД ТРИВОГИ!
УВАГА! ЛІТНІ КАНІКУЛИ – ПЕРІОД ТРИВОГИ!
Автор: Content manager   

Шановні батьки, настав час канікул, тому, щоб звести до мінімуму ризик для життя вашої дитини, необхідно своєчасно замислитися над питанням створення безпеки. Найпростіший і найбільш ефективний спосіб убезпечити дитину полягає у вирішенні проблеми його вільного часу,  організувати змістовне та

 корисне дозвілля. Пам'ятайте, щоб не трапилось біди під час літніх кані­кул та відпусток необхідно чітко дотри­муватись певних правил. Батьки, ви відповідаєте за безпе­ку ваших дітей, тож інформування дітей з приводу небезпечних ситуацій - як їм запобігти, та як допомогти собі, коли не­приємність таки трапилась, завдання не тільки педагогів та вихователів, а й без­посередній Ваш обов'язок. Тож, шановні дорослі, згадайте про відповідальність за життя юних громадян нашої Держа­ви і розкажіть хоча б найелементарніші правила у небезпечному світі. Пам'ятайте про на­слідки недбалого поводження з вогнем, іграми на воді, у лісі й горах, на дорозі.

Особливе прохання до працівників міліції, з метою профілактики вчинення неповнолітніми особами адміністративних і кримінальних правопорушень, утягнення їх дорослими в протиправну діяльність, виявлення дітей, що залишились без догляду дорослих, проводити перевірки щодо дотримання працівниками закладів торгівлі вимог законодавства із заборони продажу дітям алкогольних напоїв та тютюнових виробів, проводити відпрацювання розважальних закладів щодо дотримання обмежень перебування в них дітей у нічний час, відвідувати за місцем проживання підлітків, які перебувають на профілактичних обліках органів внутрішніх справ.