Головна Новини Олевська міська рада Платежі йдуть – робота робиться
Платежі йдуть – робота робиться

Органи місцевого самоврядування нарешті відчуваються обіцяні Президентом, ВРУ та Кабміном України покращення. Зміни до бюджетного законодавства 2015 року дають змогу не тільки мати гроші, а й користуватися ними. Позитивно на бюджет Олевська впливає акцизний податок, яки надходить

від автозаправочних станцій. В короткі терміни вдалося реалізувати проект капітального ремонту вулиці Коростенської, на черзі – Інтернаціональна та площа Соборна. За умови вдалих надходжень, в планах міської ради покласти бруківку на вулиці Грабчака та облаштувати заїзд до вулиць Іскри (підвісний місток), Героїв Крут, Зарічної.

Такі зміни, безперечно, не сталися самі по собі, це і результат численних листів та зустрічей Асоціації малих міст України, членом якої є і міський голова Анатолій Повар.