Головна Новини Олевська міська рада Допомога для учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів
Допомога для учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів

Piccy.info - Free Image Hosting

Куратор гуманітарних проектів при держдепартаменті США, керівник Української місії Церкви Христа Джон Кахельман, голова Наглядової ради Житомирського благодійного фонду «Турбота та милосердя» Микола Камінський та міський голова Анатолій Повар провели благодійну акцію і передали учасникам АТО та воїнам-інтернаціоналістам Олевська продуктові набори.

Вперше, на що звернули увагу – це  рюкзак пана Джона. Він повністю прикрашений  українською патріотичною символікою. Пан Джон розповів, що все це подарували йому в Україні, він не розлучається з ним і в США. За словами американського гостя, так він підтримує Україну. На знак пам’яті та подяки від міста за підтримку, міський голова подарував сувенірні подарунки з логотипом міста.

Користуючись нагодою, з проханням допомогти до американського волонтера звернулась жителька села Лопатич, син якої залишився паралізованим після автомобільної аварії. Необхідне багатофункціональне ліжко вони отримають найближчим часом.

Родичі тих, хто наразі перебуває в зоні антитерористичної операції можуть звертатися до міської ради, щоб отримати допомогу.Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting