Травень

Головна Новини Олевська міська рада Шоста річниця освячення Храму
Шоста річниця освячення Храму

Piccy.info - Free Image HostingЦьогоріч Костел Воздвиження Святого Хреста святкує шосту річницю освячення Храму. З цієї нагоди Храм відвідали гості із інших населених пунктіврайону:  Болярки, Білокорович. Були присутні священики із Сарн та сусідньої Білорусії –  отець Віталій, настоятель парафії Лельчиць та отець Вікентій, настоятель парафії Наровля.

В рамках урочистостей відбулась служба вегілії заслання Святого Духа, під час якої ординарій Києво – Житомирської діацезії архієпископ Петро Мальчук здійснив таїнство миропомазання чотирнадцятьом парафіянам.

Під час інтерв’ю отець Ігор, настоятель парафії Костелу Воздвиження Святого Хреста звернув увагу, що у цьому році знаковим для всіх християн є те, що віряни Католицької та Православної Церкви Трійцю святкуватимуть разом.

ДОВІДКА:

Миропомазання є Таїнство, в якому віруючому даються дари Святого Духа, які укріпляють його в духовному християнському житті.

Про благодатні дари Духа Святого сказав Сам Ісус Христос: "Хто вірує в Мене, у того, як сказано в Писанні, з утроби його (тобто з внутрішнього центру, серця) потечуть ріки води живої. Це сказав Він про Духа, Якого мали прийняти віруючі в ім'я Його, бо ще не було на них Духа Святого, оскільки Ісус ще не був прославлений" (Ін 7, 38—39).

Матеріали Вікпедії

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting