Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Комітетські слухання
Комітетські слухання
Автор: Content manager   

Piccy.info - Free Image Hosting22 травня 2015 року комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за ініціативи Асоціації малих міст України провів комітетські слухання на тему «Проблеми міст районного значення при проведенні реформи місцевого самоврядування та бюджетної децентралізації». 

У комітетських слуханнях взяли участь народні депутати України, міські голови міст районного значення, представники органів державної влади, провідних асоціацій органів місцевого самоврядування України та неурядових установ, науковці, експерти.

Взасіданні брав участь і міський голова Олевська Анатолій Повар. Під час проведення зазначених заходів порушували питання щодо створення штучних перешкод об’єднанню територіальних громад з боку районної влади. Особливої уваги було приділено проекту рекомендацій, який, окрім констатуючої частини з аналізом фактичних обставин ситуації, законодавчої основи врегулювання окремих питань, включав також цілий блок рекомендацій вищим органам державної влади.

Зокрема, Верховній Раді України пропонується розглянути пропозицію щодо надання статусу міст обласного значення всім містам районного значення і селищам – районним центрам до 1 вересня 2015 року з метою проведення обрахунку Державного бюджету України на 2016 рік. Кабінету Міністрів України було запропоновано забезпечити належну інформаційно-просвітницьку, організаційну, методичну та фінансову підтримку добровільного об’єднання територіальних громад, забезпечити врахування інтересів територіальних громад при розробленні перспективних планів формування територій Автономної Республіки Крим та областей.

Крім того, Комітет звернеться до Кабінету Міністрів України з проханням надати інформацію про шляхи вирішення питань, які виникають в ході реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», зокрема щодо фінансової підтримки державою об’єднаних територіальних громад у 2016 році, та Міністерства фінансів України – надати інформацію про стан бюджетного забезпечення міст районного значення у зв’язку із змінами до Бюджетного та Податкового кодексів України.

Проект рекомендацій 

Взято із сайту: АММУ

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting