Головна Новини Олевська міська рада День міста Олевська відзначили церковною ходою та патріотичними піснями
День міста Олевська відзначили церковною ходою та патріотичними піснями

Piccy.info - Free Image Hosting

Святкова хода до пам’ятника Святому Миколаю відбулась 22 травня. Прихожани Свято-Миколаївської церкви пройшлися центральною вулицею міста до Вокзальної площі, де у 2009 році було встановлено пам’ятник покровителю міста, Святому Миколаю. Відтоді щороку олевчани

вшановують цей день урочистою ходою. Перехожі шанобливо зупинялися та проводили її учасників, інші, навпаки, долучались. Звучали слова молитви за мир та Україну, після чого священиком було освячено і місце зібрання, і людей.

В обідню пору зі стін міської ради лунала музика з патріотичними піснями, що піднімало настрій олевчанам та гостям міста.

22 травня шановане олевчанами не тільки через церковне свято Миколи, а й через відзначення Дня міста. Олевськ, як і завжди приймає у цей день вітання з нагоди Дня народження,  урочисті святкування перенесені на 11 липня та будуть проходити спільно з фестивалем «Чорниці-чарівниці».

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting