Травень

Головна Новини Олевська міська рада Святкування Дня міста
Святкування Дня міста

Piccy.info - Free Image Hosting

Урочисте святкування Дня міста, яке планувалось на 22 травня, у зв’язку з активізацією реформи децентралізації влади та фінансів переноситься на 11-12 липня та буде проходити разом із фестивалем «Чорниці-чарівниці».

До Дня міста проведено ряд заходів, зокрема визначено переможців конкурсу «Родина року-2015» та конкурсу на кращий патріотичний малюнок «Україна єдина».

Переможцями конкурсу «Родина року - 2015» у дитячих садочках міста визначено наступні родини, що тісно співпрацюють із дошкільними установами, зберігають національні традиції, сімейні цінності та виховують родинне спілкування:

1.     Мельників   –  Наталію Анатоліївну  та  Анатолія Яковича – ДНЗ № 1

2.     Лепеїв            – Юлію Юріївну та Олександра Володимировича – ДНЗ № 2

3.     Вжесінських -  Ганну Олександрівну та Валентина Володимировича  – ДНЗ № 10

4.     Мусійчуків – Інну Вікторівну та Віктора Ігоровича – ДНЗ № 13

5.     Бабенків -  Ніну Миколаївну та Петра Андрійовича  – ДНЗ №  19

З метою підвищення патріотичного виховання дітей та молоді, виявлення творчих здібностей дітей, з 06.04.2015 року по 06.05.2015 року серед учнів 5-9 класів шкіл та гімназії міста було проведено міський конкурс малюнку «Україна єдина!».

Складомкомісіїта шляхом таємного голосування 20 травня було визначено переможця. Ним стала учениця 6А класу Олевської ЗОШ №3 Стужук Анна. У якості подарунка, фотографія переможниці конкурсу разом зі своїм малюнком буде розміщена на одному із білбордів міста.

Робота переможниці

Згідно положення про конкурс, 2 місце зайняла робота учениці 8 класу Олевської ЗОШ №3 Гергало Сніжана та 3 місце отримали художні роботи з малюнком церков учениці 9А класу Олевської гімназії Ніколайчук Лілії.

2 місце
3 місце
Заходи до Дня міста будуть продовженні рядом інших подій, урочистою ходою до пам’ятника Святому Миколаю, благодійним аукціоном, лоти якого розташовані на першому поверсі міської ради. В обідній час в центрі міста лунатимуть патріотичні українські пісні.

Протокол засідання