Головна Новини Олевська міська рада Анонс новин
Анонс новин

Спільне рішення для вдалої реформи

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування 22 травня 2015 року в місті Києві проводить комітетські слухання на тему « Проблеми малих міст при проведенні реформи місцевого самоврядування та бюджетної децентралізації».

На комітетських слуханнях планується обговорити питання щодо шляхів вирішення проблем малих міст, що виник в ході реалізації реформи місцевого самоврядування та врахування їх інтересів на наступних етапах реформи, а також стан бюджетного забезпечення малих міст.

Участь у заході візьмуть народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, державних органів, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, громадських організацій, експерти, науковці. Серед міських голів буде присутній і мер Олевська Анатолій Повар. Попередньо міські голови проведуть зустріч в місті Українка, задля вироблення спільного бачення та обговорення всіх деталей.